O LEKTORCE
našich kurzů

Mgr. Petra Zbořilová

Jmenuji se Petra a jsem mezinárodní certifikovaná lektorka pro cvičení Hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues.  

Co jsou obtíže s menstruací jsem zažila už ve velmi nízkém věku. Mohlo mi být 14 let a zažívala jsem každý měsíc peklo. Už tehdy jsem se sama snažila hledat, jak zmírnit nesnesitelné křeče a obtíže. Ale přikládání nahřátých pokliček, cviky z časopisu Vlasta a bylinkové čaje moc nezabíraly. To jsem nemohla tušit, že již tehdy, před asi třiceti lety, paní Rodrigues začínala pracovat na své metodě Hormonální jógové terapie. Co jsem nestihla v mládí, dočkala jsem se ve zralém věku. Směle mohu kráčet k období menopauzy a nemusím se jí obávat, není to žádný bubák. Občas se kouknu na fotku paní Dinah. Tak takhle skvěle chci vypadat v devadesáti letech i já.

V dnešní době není vůbec jednoduché být ženou

A tak se to mnohé z nás znovu učíme. A už vůbec není jednoduché stárnout a nenechat se příliš ovlivňovat diktátem dnešní doby. Že jde vzít svoje zdraví pevně do vlastních rukou, o tom jsem se znovu přesvědčila při osobním setkání s paní Dinah Rodrigues. Nádherná, charizmatická, plná života, ohebné a pružné tělo i po devadesátce, to stojí za vzor, co říkáte? Paní Dinah vyvinula metodu, která 

pomáhá zkvalitňovat život ženám všeho věku


Chcete si vybrat kurz?