OLOMOUC  26.11. 2022 BEDERNÍ SVALY.                       Ledviny a bederní svaly PSOAS

informace a přihláška

BEDERNÍ SVALY. 

 Kurz Ledviny a bederní svaly PSOAS 

probíhá v sobotu 26.11. 2022   

Jógové studio ul. Ztracená 33, Olomouc  ČAS LEKCE: 8:30 - 15:30 hod.
(vč. hodinová polední pauza)

- Na všechny kurzy vám může přispět vaše ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA nebo ZAMĚSTNAVATEL z fondu FKSP -

 Na kurzu budeme objevovat souvislosti mezi hlubokým středem a ledvinami. Staří Taoisté považovali ledviny za kolébku života, zdroj naší životní energie. Ledviny, páteř a psos tvoří energetický střed našeho těla. Ledviny jsou tím nejdůležitějším orgánem pro ženské zdraví, pánevní dno, hormonální rovnováhu, jinovou sexualitu vč. schopnosti a délky orgasmu, emocí ledvin je strach. Budeme se věnovat tématu LEDVIN jako symbolu BEZPEČÍ, LÁSKY, sexuality, prenatálního období.

Ve své praxi budeme zkoumat prožitky pomocí naslouchání, dechu, síle vibrací zvuku, jemného fluidního pohybu, neusilování, a tím si projevovat tu nejjemnější péči a výživu vedoucí k psychosomatickému uzdravování. Tělo je náš příběh a my vstupujeme do vlastního mystéria.

Co si odneseš do běžného života?

Dozvíš se o symbolice ledvin a psoas v těch nejširších souvislostech, zkontaktuješ se se svými ledvinami v rámci jemného tekutinového pole, naučíš se jim porozumět, nabereš inspiraci do každodenního života, jak můžeš esenci ledvin hluboce vyživovat a pečovat o ně, rozpouštět své bloky, probouzet sílu středu.

    S sebou si vezměte více vrstevnaté oblečení a 2 deky (při cvičení můžete pociťovat zimu - v hloubce těla bývá "zamrznutí"). Součástí kurzu jsou i materiály ke cvičení.

obsazená místa 10 z 10

Cena kurzu je 990 Kč

Kurz vede certifikovaná lektorka  Mgr. Petra Zbořilová

PŘIHLÁŠKA

Po odeslání přihlášky vám odešleme podklady pro platbu 

na váš email do 24 hodin