OLOMOUC 3.9. 2022  BEDERNÍ SVALY

Péče o PSOAS – SVALY DUŠE - informace a přihláška

BEDERNÍ SVALY,  
kurz Péče o PSOAS - SVALY DUŠE  

probíhá v sobotu 3.9. 2022 

ČAS LEKCE: 8:30 - 15:30 hod. (vč. hodinová polední pauza)

Jógové studio ul. Ztracená 33, Olomouc

- Na všechny kurzy vám může přispět vaše ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA nebo ZAMĚSTNAVATEL z fondu FKSP -

 Pokud se zajímáte o své tělo a chcete se mu učit naslouchat, cítíte, že potřebujete jít spíše cestou jemnosti, jste tady správně. Velký bederní sval - psoas major - hraje obrovskou roli v našem životě. Nachází se hluboko uprostřed našeho těla a není přístupný žádné masáži. Bývá velmi často stažený a sevřený, mnohdy už od narození. Souvisí s limbickým mozkem a našimi primárními emocemi jako je pocit bezpečí, ohrožení, strachy, úzkosti, s našimi emočními bloky. Psoas citlivě reaguje na neustálé napětí v našem životě a přehlcování informacemi, ztrácí svou pružnost a šťavnatost,

je vyčerpaný a vysušený, pak i náš život ztrácí šťávu. Bederní svaly jsou na východě nazývány jako SVALY DUŠE.

Kurz je nejen sebepoznávací a zážitkový, je přínosný i pro ty z vás, kteří máte potíže v oblasti pánve, s kyčlemi, ženské potíže, s páteří, kříži, SI skloubení, hyperlordózou, ledvinami s krkem... práce se psoas přináší péči a výživu pro tělo jak celek

Pokud se vám problémy neustále vrací, a to i přes opakované terapie, je potřeba jít do hlubší úrovně těla a pracovat velmi jemně láskyplně nemanipulativním přístupem. Budovat v sobě pocity odevzdávání, důvěry a bezpečí.

Dozvíte se: o symbolice beder, v jak širokých souvislostech psoas funguje a jak se ovlivňuje

s dalšími orgány v těle, s naší psychikou, emocemi, jak můžeme praxi zařadit do každodenního života, naučíte se pracovat se svou bolestí, pokud ji máme. Rozpouštět bloky v těle.

Jednoduché jemné pohyby, síla vibrace zvuků a naslouchání nás zavedou hluboko do těla, zvýší se citlivost vnímání svého těla a proces sebeléčení. Nejhlubší svaly umožňují otevřít se komunikaci pro ta nejhlubší témata.

S sebou si vezměte více vrstevnaté oblečení a 2 deky (při cvičení můžete pociťovat zimu - v hloubce těla bývá "zamrznutí"). Součástí kurzu jsou i materiály ke cvičení.

obsazená místa 9 z 12

Cena kurzu je 990 Kč

Pro velký zájem o kurz 3.9. 2022 otvírám stejný kurz s termínem v neděli 4.9.2022

Kurz vede certifikovaná lektorka  Mgr. Petra Zbořilová

PŘIHLÁŠKA

Po odeslání přihlášky vám odešleme podklady pro platbu 

na váš email do 24 hodin